Her Türlü Lake Boya Cila Dekorasyon İşleri Yapılır
Bir Bakışta Erturan Cila

Mobilya Boyama - Lake Cila Bizim İşimiz

Bakıma ihtiyacı olan mobilyalarınızı ilk aldığınız günden daha iyi hale getiriyoruz
Image
Tanıtım Videomuzu İzlemeyi Unutmayın

İstanbul güngören'de 20 yıllık cilacı

Erturan Cila 2001 Yılından bu yana kendini geliştiren bir lake boya cila dekorasyon atölyesidir. mobilya boyama ‘dan Lake Cila’ya Hergün bilgimizin üzerine bilgi tecrübemizin üzerine tecrübe kattık. Yılların getirdiği bu tecrübeyle ayşe teyzeye’de birbirinden büyük şirketlere’de aynı titizlikle hizmet verdik. Yaptığımız her işin arkasında olduk binlerce mutlu müşteriye sahip olduk. Bizimle çalışmanızı sabırsızlıkla bekliyoruz.

Whatsapp'dan Tanışalım Whatsapp'dan Tanışalım Bizi Arayabilirsiniz İletişim Sayfamızı Kontrol Edebilirsiniz
Erturan Cila Hizmet Listesi

Yaptığımız işleri kategori kategori sıraladık umarım size yardımcı olabiliriz

Yaptığımız her işte kaliteden ödün vermediğimizi büyük küçük iş seçmediğimizi bilmenizi isteriz

Lake boya, Mobilya boyama, Akrilik boya, Akrilik oto boyası (polisajlı), Varak boya, Akrilik parlak boya, Akrilik mat boya, Country boya, Ahşap boyama ve bir çok buraya eklemeyi unuttuğumuz boya işini yapmaktayız. Lütfen soru sormak için bize ulaşmaktan çekinmeyin.

Mobilya cilası, Lake cila, Eskitme cilası, Varak cila, Mobilya vernik, Masif üst yüzey işlemleri, Gomalak cilası, Doğrama cilası, Parke cilası ve bir çok buraya eklemeyi unuttuğumuz cila işini yapmaktayız. Lütfen soru sormak için bize ulaşmaktan çekinmeyin.

Mobilya tamiri, Mobilya yenileme, Antikalaştırma, Gümüş varak, Altın varak, Kırışık varak, Fransız eskitme, Eskitme, Varak eskitme (onlife), Lake eskitme, Gold varak ve bir çok buraya eklemeyi unuttuğumuz tamir ve onarım işini yapmaktayız. Lütfen soru sormak için bize ulaşmaktan çekinmeyin.

...

Gökhan Erturan

20 Yıllık Cila Ustası

Erturan Cila Atölyesi’nin sahibi aynı zamanda 20 yıllık cila ustasıyım. On binlerce proje tasarladım sanatla aramın iyi olmasındanmıdır bilinmez cila işini ilk günden bu zamana hep severek yaptım her yaptığım cilayı tamiri kendim için yapıyormuş gibi yaptım gösterdiğim çaba beni bu günlere getirdi sadece cila boya mobilya tamiri değil bir çok sanat dalında kendimi kendim geliştikçede atölyemi geliştirmeye devam ediyorum umarım sizinlede en kısa zamanda tanışırız esen kalın.

Gökhan Erturan